Uzun elbiseler

Uzun elbise rengi nasıl seçilir

Renge karar verin. Farklı renkler insanlara kişiliğinizin ne olduğunu anlatır, mesela parlak bir kırmızıyı seçerseniz, insanlar cesur olduğunuzu ve ilgi odağı olduğunuzu düşünür. Siyah, sofistike seçerseniz; mavi, kendinden emin; pembe, eğlenceli; mor, kabarcıklı. Her şey göstermek istediğiniz görüntü veya ruh haliyle ilgilidir. Aynı zamanda hangi renkte gurur duyduğunuzla da ilgilidir. Bazı kızlar mavi, bazıları kırmızı renkte daha iyi görünür. Örneğin, uzun kahverengi saçlı ve kahverengi gözlü kızlar sarı renkten kaçınmak için iyi olabilir. Saç renginize, figürünüze, göz renginize, yüz şeklinize, ağız ölçünüze ve göz ölçünüze bağlıdır.
Özel renkler arayın. Siyah ve beyaz, özel gün kıyafetleri söz konusu olduğunda klasik renk seçenekleridir. İlki zarif ve gizemli, ikincisi romantik ve saf.

balo için turuncu-uzun-elbise
Şehvetli ve tutkulu bir görünüm arıyorsanız kırmızı bir balo elbisesi mükemmeldir, parti kıyafetleri söz konusu olduğunda altın ve gümüş her zaman iyi bir fikirdir.
Parlak balo elbiseleri modern ve göz alıcıdır ancak sonunda palyaço gibi görünmek istemiyorsanız yalnızca tek bir parlak renk seçin. Ya da her zaman parlak bir çanta, mücevher veya bir çift ayakkabıyı nötr veya pastel tonlu bir elbise ile eşleştirebilirsiniz.

cheap-bridesmaid-dresses-canada-online

Ucuz balo elbisesi için alışveriş

1 Artık ne istediğinizi bildiğinize göre gerçek elbiseye bakmaya başlayın. İdeal olarak, bu aşamaya gerçek etkinlikten yaklaşık 4 ila 5 hafta önce başlamanız gerekir. Ancak, pencerede gerçekten güzel bir elbise görürseniz, “bu o” diye düşünmeyin ve içeri girin ve onu satın alın. Etrafta alışveriş yapman gerekiyor çünkü o elbiseyi satın alabilirsin ve bir hafta sonra daha da güzel bir tane görebilirsin. Bekleyenlere iyi şeyler gelir ama artıklar erteleyenlere gelir, bu yüzden çok fazla bırakmayın.
Elbisenizi çok önceden satın almayın, çünkü büyük olaylardan önce stresten veya adet dönemleri, erkek arkadaş sorunları, stres, mevsim (kışa karşı ilkbahar) gibi başka bir şeyden kolayca kilo alabilir veya kaybedebilirsiniz.

orange-long-dress-for-prom

uzun-abiye-kadınlar-için-elbiseler

2 、 Vücudunuz için en uygun olanı bulmak için çeşitli stil ve kesimlerde elbiseler deneyin. Vücut şekli üzerinde çalışmayı halihazırda yapmış olmalısınız, ancak işte bazı ek hususlar:
İnce bir vücuda sahipseniz, silüetinizi ortaya koyan kılıf tarzı bir elbiseyle en iyi şekilde görünebilirsiniz.
Kıvrımlıysanız, belinizi öne çıkaracak, kalçalarınızı ve uyluklarınızı küçültecek A-line bir elbise düşünebilirsiniz.
Kısa boylu ve küçükseniz, kıyafet alışverişi daha zor olabilir; kokteyl elbiseleri tam önlük, parti elbiseleri ise kokteyl elbiseleri olur. Ancak, önünüzde bolca vaktiniz varsa, bunları bedeninize göre uyarlayabilirsiniz.
Daha uzun bir elbise arıyorsanız, size uzun gelen kısa bir elbise arayın. Daha iyi uyacak ve çok uzun olmadan başka her yere sığacak.

ucuz-nedime-elbiseler-kanada-çevrimiçi

3 、 Elbiseyi seçin. Seçimlerinizi belirli bir balo kıyafeti stiline daralttıktan sonra, bu stili çeşitli farklı renk ve yüzeylerde deneyin. Tercih edilen renk hakkında zaten bir fikriniz olsa da, yüzünüzdeki rengi ortaya çıkaran göz alıcı bir gölge için son bir kontrol yapmanın faydası olamaz.
Bir kumaş kaplama seçerken, daha parlak yüzeylerin şekil kusurlarını gösterme eğiliminde olacağını, mat kaplamaların ise istenmeyen özellikleri gizleyeceğini ve azaltacağını unutmayın.

Siz seçin gerisini biz hallederiz