Poponuzu Elbisenin İçinde Nasıl Daha Büyük Gösterirsiniz?

Bir partiye veya başka bir sosyal geziye giderken elbette en iyi şekilde görünmek istersiniz. Yani seksi bir elbise giyiyorsunuz ve poponuzun düz ya da küçük göründüğünü fark ediyorsunuz. Peki bunu nasıl düzeltirsin, elbisenin içinde poponu nasıl daha büyük gösterirsin?

kısa siyah ve altın balo elbiseleri

Her şeyden önce acil çözümlere sahipsiniz. Zaten sahip olduğunuz şeyi nasıl daha büyük gösterebilirsiniz? İlk ipucu, çok figürlü uzun bir elbise kullanmaktır. Elbise gerçekten bacaklarınıza yapışırsa, poponuzun arkası ve arkası daha yuvarlak ve daha büyük görünecektir.

Yüksek topuklu ayakkabılar giyin. Yüksek topuklu ayakkabılar duruşunuzu değiştirir. Midenizi içeri sokar, popo ve göğüslerinizi dışarı çıkarırlar.

Yastıklı iç çamaşırı. Altta dolgulu külotlar, Long Max elbisenizi güzelce dolduracak ve arka tarafınıza bir el koymadıkça kimse onları fark etmeyecektir.

büyük beden elbiseler

Şimdi daha kalıcı çözümler için. Bu, bir elbise içinde poponuzu nasıl daha büyük göstereceğinize dair birkaç ipucuydu, ancak gerçekten poponuzu daha büyük ve daha seksi yapmak istiyorsanız?
Neyse ki, bu aslında o kadar da zor değil. Altı hafta gibi kısa bir sürede daha büyük, daha seksi bir popo elde edebilirsiniz.

Yapmanız gereken ilk şey egzersiz yapmaktır. Kalçalar çoğunlukla kaslardan oluşur ve iyi hedeflenmiş egzersizler kısa sürede poponuzu daha yuvarlak ve daha seksi hale getirecektir.

Merdivenlerden veya tepelerden inip çıkmak gibi aktiviteler de çok kullanışlıdır. Ayrıca paten veya kickboks gibi popo şekillendirme için de harika sporlar var. Hala kalçayı hedef alan egzersizler, hepsinden en etkilisidir.

büyük beden resmi elbiseler

O halde ganimetinize biraz yağ eklemelisiniz. Büyük seksi bir popo, kasın yanı sıra yağdan da oluşur ve bu nedenle vücudunuzun geri kalanına yağ uygulamadan “şişmanlatmanız” gerekir. Kulağa garip gelse de, bu zorluk çekmeden yapılabilir.

Son birkaç söz. Gerçekten daha büyük bir popoya sahip olmak istiyorsan (ve sadece elbisenin içinde daha büyük görünmesini sağlamakla kalmayıp) harekete geç. Sulu, yuvarlak bir popo, bir kadının sahip olabileceği en iyi vücut varlığıdır ve daha seksi görünmenizi ve hissetmenizi sağlar.

UZUN ELBİSELER İÇİNDE GÖNDERİLEN | ETİKETLİ BİLYE ELBİSELERİ, KIRIŞMA TUTUCU, İŞLEMELİ ELBİSELER, RESMİ AKŞAM ELBİSELERİ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siz seçin gerisini biz hallederiz