Kısa elbiseler

Kısa Elbiseyle Nasıl Lady Gibi Olunur?

Kadınsı olmak başlı başına bir meydan okumadır. Kısa bir elbise ekleyin ve mütevazı olmak zorlaşır. Kimse, özellikle bir dansta, iş toplantısında ya da başka bir yerdeyseniz, birini parlatmak istemez! Seyrek bir elbiseyle uygun bir bayan olmak için bu basit adımları izleyin.

Red-Prom-Dresses-for-Prom-Girls-9

Balo-kız-9 için kırmızı balo elbiseleri

1 、 Kısa Balo Elbiselerinizin uygun uzunlukta olduğundan emin olun. Elbiseniz çok kısaysa, hanımefendi gibi olmanın neredeyse hiçbir yolu yoktur! İyi bir kural, elbisenin parmaklarınızın ucundan geçmesidir. Elleriniz aşağıya bakacak şekilde parmaklarınız çıplak bacağa dokunabiliyorsa elbiseniz çok kısa olabilir. Ayrıca altınızı örttüğünden ve iç çamaşırınızın açıkta kalmadığından emin olun. Unutma, önde yeterince uzun olabilir, ama arkada olmayabilir.

2 、 Yürürken uzun adımlar atmayın. Bu, elbisenizin uyluğunuzun üzerinde potansiyel olarak çok uzağa çıkmasına neden olabilir!

kısa-balo-elbiseleri-kanada-seksi-balo-elbiseleri

3 、 Bir şeyi düşürürseniz çok dikkatli olun! Kısa bir elbiseyle bir şeyler almanın iyi bir yolu, bacaklarınızı birbirine bastırmaktır ve çömelmek için dizlerinizi bükerken, nesnenin yanında olmanız için onları hafifçe yana çevirin. Sonra onu al.

4 、 Oturduğunuzda uygun tekniği kullanın. Elbisenizi uyluklarınızın altına katlayın. Bacaklarınızı daima bir arada tutun. Bacaklarınızı sadece ayak bileklerinden çaprazlayın ve hafifçe yana doğru hareket ettirin.

5 、 Asla, hiçbir koşulda, belden aşağı doğru eğilmeyin. Eteğiniz yukarı çıkacağı için bu büyük bir hayır-hayır.

Siz seçin gerisini biz hallederiz