Daha Fazla Elbise

Kendi elbiseni tasarlamak

Sizin için özel bir artı elbise almayı düşünün. Bu bekleme fikrinden hoşlanmayabilirsiniz ve yaratıcı bir yeteneğiniz de olabilir. Öyleyse, kendi elbiseni de tasarlayabilirsin. Muhtemelen “ne?” Diye düşünüyorsunuz, ancak istediğinizi bir kağıda çizip, sizin için yapılacak bir terziye götürebilirsiniz. Ya da mavimsi boyutta bir elbisenin fotoğrafını çekip fotokopisini çekebilirler.
Bunu en az dört hafta önceden yapın, böylece gerekirse değiştirmek için zamanınız olur.

Ucuz-Gelinlik-Büyük-Beden

Balo için hazırlanıyor

Nasıl bir araya geldiğini kontrol etmek için her şeyi deneyin. Mezuniyetinizden birkaç hafta önce, bitmiş görünümü beğendiğinizden emin olmak için elbisenizi ayakkabılarınız, mücevherleriniz, makyajınız ve saç stilinizle deneyin. Rahatlığı kontrol etmek için ucuz balo elbisenizle biraz yürüyün ve dolaşın.

büyük beden resmi elbiseler

Balo gecesine hazırlanın. Balo geceniz, makyaj yapmadan veya saçınızı şekillendirmeden önce elbisenizi ve bir “örtün” (temiz gömlek veya ceket) giyin. Bu, muhteşem balo elbisenizde herhangi bir makyaj lekesini veya ürün lekesini önleyecektir.

Görünümü tamamlamak için o güzel gülümsemeyi unutma. Güzel bir balo elbisesi giymek iyidir ama eğer gülümsüyorsan oradaki en iyi kişi gibi görünmeni sağlar. Tüm iltifatları aldığınızda güveniniz çatıdan geçecek.

Siz seçin gerisini biz hallederiz