Balo elbiseleri için uygun bazı renkler

İlkbahar balo elbiseleri için arama ve hangi rengi seçeceğiniz konusunda belirsizlik mi var? O zaman size yardımcı olabiliriz! Kısa bir süre önce orada, yaz mevsiminde ve önümüzdeki ilkbaharda bazı ciddi güzellikler için giyilecek en sıcak renklerin bir listesini bir araya getirdik. Trend tahmin uzmanları diğer çevrimiçi kaynaklar ve Pantone yardımıyla bu fantastik, dudak şapırtılı 10’u sağlamak için listemizi bir araya getirdik. İşte başlıyoruz:

Floor-Length-Elegant-evening-ball-gowns

Kat Uzunluk-Zarif-akşam-balo elbiseleri

Böylesine şık bir pembe tonu olan allık, dünyadaki nedime için büyük bir rakiptir. Görünümü iyileştirmek için fildişi ve pembenin ton tonları ile inanılmaz görünecek.

güzel-balo-elbise-balo-için-düğün

nice-prom-dress-ball-gown-for-wedding

Gri, bugün nedime için çok popüler bir renktir, son yıllarda ortadan kaldırılmıştı, ancak neyse ki, renk gerçekten yeniden ortaya çıktı ve her zamankinden çok daha iyi görünüyor. Güvenli bahisler yapmak için parlak bir topuk seçin, banyoyu daha dinamik hale getirin, elbiseleri düzenlemelerde kanarya sarısı bir yer kullanarak gruplayın veya çok sıkıcı görünün.

Nane, son 34 yıldır hizmetçiler için kazanan bir tercih oldu, ancak fıstıktan aldığımız o doğal lezzetli limon yeşili sayesinde yepyeni bir yaşam kirası sağlandı. Antep fıstığı ideal bir seçenektir ve yeşile daha fazla hayat getirmeye yardımcı olmak için her düğün etkinliğini gerçekten canlandırır ve aydınlatır.

Ball Gown Wedding Dress

Balo Gelinlik

Kırmızı, karpuzun hafif ve soğuk bir tonu her kadına yakışmaz, bu nedenle bu rengi seçerken dikkatli olun, bu rengi kendi tarzınızda kullanmaya gerçekten karar verdiyseniz, sürekli olarak ton olarak daha açık ve daha koyu seçeneklerden yararlanabileceğiniz için endişelenmeyin. Genel görünüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Siz seçin gerisini biz hallederiz