Abiye

Mezuniyet Balosuna Giderken Bir Kız Nasıl Giyinir?

Bazı insanlar tüm yıllarını Havalı Önlükler için heyecanlanarak geçirirler – ve anlaşılır bir şekilde öyle. Balo, insanların yıl sonunu kutlamaları, arkadaşları ve flörtleri ile vakit geçirmeleri için bir fırsattır. Bir kızı baloya götürmek çok zor olabilir, özellikle de daha önce yapmadıysanız, ama bu uğraşmaya değmeyecek kadar fazla olacaktır.

Ball Gown Wedding Dress

Balo Gelinlik

1 、 Kıza sorun. Bir kızı baloya götürmenin ilk adımı da en zorudur: ondan seninle gelmesini istemelisin. Bunu, onu dersler arasında bir kenara çekerek veya daha ayrıntılı bir şekilde yapabilirsiniz.
Şu anda kimseye aşık değilseniz, yakın bir arkadaşınızdan baloya davet etmeyi düşünün. Onunla iyi vakit geçireceğini zaten biliyorsun.
Özellikle kimseyle gitmek istemiyorsanız, bekar arkadaşlarınızdan oluşan büyük bir grupla da gidebilirsiniz.

Shining-Ball-Cüppe-Uzun-Quinceanera-Elbiseler-2016-Pembe

2 、 Bir promosyon düşünün. Meydan okumaya hazırsanız, bir kızdan ayrıntılı bir promposal ile baloya davet edin. Promosyonlar eğlenceli ve yaratıcı olmalıdır, bu nedenle randevunuzdan size katılmasını istemenin eğlenceli ve kişisel bir yolunu bulmaya çalışın.
Yatağını, “Patlatacak büyük bir sorum var … benimle baloya gelir misin?” Yazan balonlarla örtmeyi dene.
Onu, “Lego’dan Balo’ya!” Yazan legolardan çıkış yapın.
Evine, “Bu çok sevimsiz mi yoksa benimle baloya mı gideceksin?” Yazan bir pizza yolladı.

3 、 Bir grubun parçası olarak gitmek isteyip istemediğinize karar verin. Siz veya randevunuzun yakın arkadaş çevreleri varsa, ekip oluşturup grup olarak baloya gitmek isteyebilirsiniz. Sizin ve tarihinizin hangi grupla gideceğiniz konusunda hemfikir olmadığınız bir durumla da karşılaşabilirsiniz. Beyefendi olun ve seçmesine izin verin.
Sonuçta hangi grupla gittiğin önemli değil. Arkadaşlarını baloda her iki şekilde de göreceksin.
Grubu atlamayı seçerseniz, bu da sorun değil. Bu sadece senin ve randevunun daha fazla yalnız kalacağınız anlamına geliyor.

Kat Uzunluk-Zarif-akşam-balo elbiseleri

4 、 Ulaşıma karar verin. Kiminle balo yapacağınıza bağlı olarak, bir limuzin almak isteyebilirsiniz. Ayrıca limuzini atlayıp ayrı arabalar almak isteyebilirsiniz. Randevunuzla ve grubunuzla konuşun ve vizyonunuz ve balo bütçeniz için neyin en iyi olduğuna karar verin.
Çok sayıda insanı barındırmanız gerekiyorsa, okul otobüsleri ve parti otobüsleri de harika seçeneklerdir.
Tüm parayı toplamak ve tüm düzenlemeleri yapmak için bir kişi seçin. Paranızı zamanında aldığınızdan emin olun.

5 、 Smokininizi kiralayın. Baloların çoğu siyah kravat, yani smokin kiralamak bir zorunluluktur. Randevunuzla konuşun ve ne tür bir elbise giymeyi planladığını öğrenin. O zaman bu temaya uygun bir smokin arayın.
Yeleğinizle eşleştirmeniz ve flörtünüzün elbisesiyle bağlamanız gerekmez. Lacivert veya siyah gibi nötr bir renk tercih etseniz daha iyi olur.
Smokininizi erken kiralayın. Sadece çok fazla kiralık yer var ve hızla tükeniyorlar.
Smokini doğru günde toplamayı ve balodan sonraki gün iade etmeyi unutma.

güzel-balo-elbise-balo-için-düğün

6 、 bir korsaj al. Korsaj, randevunuza bileğine veya elbisesine takmanız için vereceğiniz küçük bir çiçek aranjmanıdır. Düzenleme elbisesine uymalıdır, bu nedenle randevunuzdan size giymeyi planladığı şeyin bir renk örneğini vermesini isteyin. Korsajınızı almaya gittiğinizde o renk örneğini çiçekçiye getirin.
Çiçekçiler balo etrafında inanılmaz derecede meşgul oluyorlar, bu yüzden balodan en az iki hafta önce çiçek siparişi ver.
Bonus puanlar için, randevunuza sevdiği bir korsaj tarzı olup olmadığını sorun. Ondan size bir resim göndermesini isteyin, ardından bu resmi ilham olarak kullanması için çiçekçiye verin.

Siz seçin gerisini biz hallederiz